Přijímací řízení

Výsledky přijímacího řízení VOŠ – 1. kolo řádný termín

Výsledky přijímacího řízení na vyšší odbornou školu obor PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA – 1. kolo (řádný termín) najdete v přiloženém dokumentu.

 

Rozhodnutí o přijetí přijatých uchazečů bude možno vyzvednout v sekretariátu školy od 24. 6. 2024. (Neposílá se.)

Rozhodnutí o nepřijetí si může uchazeč převzít osobně do 25. 6. 2024 v sekretariátu školy. Nepřevzatá rozhodnutí o nepřijetí budou dne 26. 6. 2024 odeslána prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb, případně datovou schránkou.
 

 


Uchazeči přijatí ke studiu, kteří v přihlášce neuvedli e-mailovou adresu, budou v následujících dnech kontaktováni k jejímu doplnění.

Zápis do prvního ročníku se bude konat 9. 9. 2024 v 8:00. K zápisu si doneste jednu průkazovou fotografii, kterou vložíte do svého studijního výkazu.

Konzultace (rozvrh) budou vždy v pondělí, jak bylo avizováno. Předběžné termíny bude rozesílat vedení školy během července. Definitivní rozvrh bude zveřejněn během srpna. (Od druhého ročníku je v jednání jako konzultační den pátek.)

Adaptační a sebezkušenostní kurz bude v termínu 27. – 29. září. (Od pátečního do nedělního odpoledne.) Bližší informace dostanou přijatí uchazeči v nejbližších dnech od vedoucí skupiny. Počítejte také s úhradou zálohy za ubytování během července.

 

Všechny důležité informace uchazečům přijdou na e-mailovou adresu.